header image
O firmě arrow Zámečnictví arrow Zámečnictví

Zámečnictví

  • Vnitřní zábradlí
  • Venkovní zábradlí
  • Schodiště
  • Vrata, brány a branky
  • Pergoly
  • Sklenářské stoly a odvíjecí rámy
  • Ostatní

 

Vnitřní zábradlí:

Vnitřní zábradlí vyrábíme z oceli nebo z nerezu v kombinaci s dřevěným madlem a s možností skleněné výplně. Zábradlí v ocelovém provedení opatříme barevným nátěrem dle Vašeho výběru nebo zajistíme povrchovou úpravu práškovým lakováním (komaxit) u profesionální lakovny, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Na výběr máte z celé škály barev dle vzorníku RAL.

Nerezové zábradlí může být provedeno ve dvou variantách, s broušeným nebo leštěným povrchem.

 Venkovní zábradlí

Venkovní zábradlí vyrábíme z oceli nebo z nerezu s možností následujících výplní: sklo, tahokov, celokovové pruty, dřevo. Dodáváme balkónové zábradlí i zábradlí  francouzských oken. Zábradlí v ocelovém provedení opatříme barevným nátěrem dle Vašeho výběru nebo zajistíme povrchovou úpravu práškovým lakováním (komaxit) u profesionální lakovny, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Na výběr máte z celé škály barev dle vzorníku RAL. Pro dlouhodobou antikorozní ochranu venkovního zábradlí doporučujeme použít žárové zinkování oceli. Při provedení žárového zinkování může být zábradlí i bez další povrchové úpravy, tzn. nátěru nebo lakování. 

Nerezové zábradlí může být provedeno ve dvou variantách, s broušeným nebo leštěným povrchem.

Schodiště

Dle Vašeho přání Vám můžeme vyrobit celokovové schodiště nebo pouze ocelovou konstrukci různých tvarů do Vašeho interiéru nebo i do venkovních prostorů. Povrchová úprava schodiště je obdobná jako u vnitřního zábradlí nebo venkovního zábradlí, které Vám rádi dodáme spolu se schodištěm. 

Vrata, brány a branky

Nabízíme garážová a vjezdová vrata a brány vlastní výroby s možností ručního nebo automatického ovládání.  Dle Vašeho výběru mohou být vrata samonosná, pojezdová nebo křídlová. Povrchová úprava vrat je obdobná jako u venkovního zábradlí.  Pokud ale dáváte přednost výrobkům renomovaných výrobců nevadí, můžeme Vám zajistit i dodávku a montáž vrat, bran a branek od výrobců, jako je společnost Hörmann a Trido.

 Pergoly

Potřebujete zastřešit či zastínit venkovní prostor okolo Vašeho domu? Vyrobíme Vám pergolu v kombinaci kov – dřevo, dle Vašeho návrhu.

 Sklenářské stoly a odvíjecí rámy

Pro sklenářské dílny vyrábíme sklápěcí sklenářské stoly. Mezi naše zakázky patří i výroba odvíjecích rámů pro prodej el. vodičů a navinutelných materiálů.

 Ostatní

Kromě výše uvedených výrobků Vám můžeme vyrobit cokoli, co je z kovu proveditelné, od poklopů, mříží až po interiérové doplňky.

 

Ukázka prací
PB180082.JPG
Administrace
Admin